Pildistamine on üks osa protsessist. Peale pildistamist tegelen ma teie piltide sorteerimise ning töötlemisega. Kliendini jõuavad pildid alati töödelduna nii veebi- kui ka trükiformaadis.

Vastavalt Sinu soovile saame fotosessiooni korraldada nii kodus, õues kui ka stuudios. Stuudios pildistamisel lisandub hinnale renditasu. Fotosessiooni asukoha soovitan ma valida vastavalt sellele, milliseid pilte soovite. Enamus fotosessioone on võimalik teha nii kodus, õues kui ka stuudios. Valitud asukohast sõltub fotode stiil. 

Kindlasti tutvu enne fotosessioonile tulekut minu stiiliga ja veendu, et see meeldib sulle :)
​​​​​​​

KUS PILDISTADA?
KODUSED FOTOSESSIOONID
Kodused fotosessioonid on minu isiklikud lemmikud. Teie kõigi kodud on isemoodi ja huvitavad ning alati teie enda nägu. Teie kodu on justkui teie isiklik stuudio kus luua imelisi ning emotsioonirikkaid pilte.
Pildistada on võimalik nii üksi, kallima kui ka pere ning lastega. 
FOTOSESSIOONID ÕUES
Fotosessioone õues on võimalik läbi viia igal aastaajal. Romantilised loojangu sessioonid suvel, värvilised sessioonid sügislehtedes ning lumiselt mängulised sessioonid talvel. 
Pildistada on võimalik nii üksi, kallima kui ka pere ning lastega. 
FOTOSESSIOONID STUUDIOS
Stuudios pildistamine annab meile väga kontrollitud keskkonna mis on ideaalne nii ilupitlide kui ka klassikaliste perepiltide pildistamiseks. 
             MILLINE SESSIOON VALIDA?
PORTREE
Portreesessonis on võimalik valida kõikide asukohtade kui ka sessiooni pikkuste vahel. Vali asukoht, mis kõnetab just sind ning pikkus soovitud piltide järgi.
PEREGA PILDISTAMA
Perega on võimalik pildistada nii kodus, õues kui ka stuudios. Vali asukoht selle järgi milliseid pilte sooviksid. Stuudio annab võimaluse klassikaliseks perepildistamiseks seevastu kodune sessioon on mängulisem ning emotsioonirikkam. Kui peres on väikesed lapsed peab sessioon olema vähemalt 60 minutit. 
OOTUS
Beebiootust oleks hea tulla pildistama  32-36 rasedusnädalal, kui kõht on ilusti märgatav. Ootust on võimalik pildistada nii kodus, õues kui ka stuudios. 
VASTSÜNDINU FOTOSESSIOON
Vastsündinuga on ideaalne aeg pildistama tulemiseks 5 - 15 päev. Vastsündinuid pildistan ma enamasti nende enda kodus, kus neil on kõige mugavam olla. Pildistamine kestab 60 - 90min. 
KALLIMAGA 
Kallimaga on võimalik pildistada kõikides asukohtades - kodus, õues või stuudios. Soovitan valida asukoha, mis just teid kõnetab. Nii tulevad pildid emotsioonirikkad. 
TÜDRUKUTEÕHTU
Tüdrukuteõhtut on võimalik pildistada nii stuudios, õues kui ka kohas kus sündmus toimub. Kui soovite pilte vaid pruudist piisab 30 minutilisest sessioonist. Pildistamaks nii pruuti kui pruutneitsisid koos soovitan valida 60 - 90 minutilise sessiooni. Pikemate sündmuste puhul küsi eraldi pakkumist.
PULMAD
Pulma jäädvustamiseks on võimalik valida nii minipakett kui ka täispakett. Minipakett sisaldab registreerimist ning ilupilte (2h). Täispaketi puhul algab jäädvustamine sättimisega ning lõppeb pulmapeoga. Täispaketi kestvus kuni 13h.

Enda pulmapäevale sobivat pakkumist küsi tiinaojaphotography@gmail.com
BUDUAAR
Buduaari on võimalik pildistada nii kodus, õues kui ka stuudios/hotellis. Pildistamise asukohast sõltub sinu piltide stiil. Kuigi hotellis võib saada väga klassikalisi budaari pilte siis soovitan ka pildistamist kodus, mis on väga omanäoline ning suvel rannas, mis on väga romantiline. Stuudios/hotellis pildistamisel lisandub renditasu. Pildistamise kestvus kuni 90min.
Back to Top